Future Science Team Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna bilim için toplanmış kocaman bir aile ve bu yazıda Future Science Team’e teşekkürlerimi iletip bir de size neler yaptığımızı anlatacağım.


Öğreniyoruz, öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, yeri geliyor, tartışıyoruz yeri geliyor eğleniyoruz ama hiç durmuyoruz sürekli bir iş, bir koşuşturma. Bilimi en yakından
takip edip çevremizdekilerin de takip etmesini sağlıyoruz, bir çok değerli hocalarla tanışıyoruz,  her etkinliğe, her seminere katılıp kendimizi geliştiriyoruz ve
sonunda oturup bir yerlerde çay, kahve içiyoruz.
Bolbol gülüp, bolbol kahve içip, bolbol gezip, bolbol öğreniyoruz dersem eğer, Future Science Team’de yaptıklarımızı özet geçmiş olurum.
Van’dan Samsun’a oradan Antalya’ya oradan İstanbul’a her ilde aktif bir şekilde çalışıp kendimizi geliştiriyoruz, bilgilerimizi aktarıyoruz. Misal köy okullarına gidip oradaki
çocuklara uzayı anlatıyoruz veya üniversitelerin çalıştaylarına gidip çok iyi hocalardan çok değerli bilgiler ediniyoruz, CanSat için çalışıyoruz. Daha nice yaptığımız, yapacağımız, yapmış olduğumuz örnekler var.

Buraya aslında Future Science Team hakkında çok uzun, çok güzel şeyler yazmak isterdim ama bu güzel aileyi tek bir yazıyla değil bir kaç yazıyla anlatmak istiyorum. Bir kaç etkinlik sonrası etkinlikte yaptıklarımızı buraya yazacağım. Böylelikle yaptığımız işleri kalıcı hale getirmiş olacağım. Sizde bu eğlenceye katılmak isterseniz. “futurescienceteam.com”dan üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz ve eğer İstanbul’da iseniz kahve komasına girebilirsiniz.

 

Teşekkürler Berfin Dağ, Aylin Açıkgöz Atakan Nalbant ve diğer koordinatörlerimiz. Teşekkürler Umut Yıldız, Cem Say, Tevfik Uyar, İnci Kadribegiç, Buğra Kuloğlu.
Teşekkürler tüm Future Science Team ailesi, sizleri çok seviyorum.

Bilimle kalın…

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here